Kelintas tavo sezonas Tauragės krepšinio klube?

Labai greitai bėga laikas, šiemet jau skaičiuoju penktą sezoną Tauragėje.2

Esi vienas labiausiai patyrusių krepšininkų, kaip vertini komandos žaidimą?

Čia jau kaip pažiūrėsi, pagal paskutinių rungtynių rezultatus vertinčiau labai gerai, jei pažiūrėtumėm vienu savaitgaliu anksčiau tai nebūtų ką ir vertinti. Jei pavyktų toliau išlaikyti tokį kovingumą ir užsivedimą, manau, į šį klausimą turėčiau nuolatinį atsakymą, o ar pavyks, pamatysim.

Tauragė krepšinio aistruoliai spėlioja, kokios paskutinių pergalių priežastys, pats esi komandos kapitonas, tavęs ir klausiu, tai kokios tos priežastys?

Priežastys labai paprastos, pakeitėm gynybos sistemą ir pradėjom žaisti kaip komanda.

Ar tai reiškia, kad po keturių pralaimėjimų kalbėjotės su treneriais ir komandos draugais, analizavot?

Iki ketvirto pralaimėjimo kalbėjom, o po jo pradėjom dirbti, o ne kalbėti.

Tu – komandos kapitonas, kuo šiuometinė komanda skiriasi nuo praėjusių metų?

Šios komandos pliusas, kaip jau ne kartą ir buvo įvardinta, daugiau patirties. Minusas – lėtesnis žaidimas, bet jei viskas daroma su galva, tai ir šitai galima priskirti prie pliusų. Dar vienas labai didelis pliusas – šios komandos sirgaliai, jau penktus metus čia žaidžiu, nepamenu, kad balkonas būtų tuščias, čia labai stabilus pliusas. Laimim ar pralaimim, ištikimiausi sirgaliai lieka su komanda, o geras palaikymas labai motyvuoja.

O pačiam ar nesisuka mintys apie karjeros pabaigą, juk esi vienas vyriausių lygos žaidėjų?

Jau prieš pradedant žaisti Tauragėje mintys sukosi, bet gerų žmonių pakalbintas jau penkti metai vis dar nepakabinu sportinių batelių ant vinies.

Ko Tauragės krepšinio sirgaliai gali tikėtis netrukus prasidėsiančiame antrajame NKL čempionato rate?

Gali tikėtis daug ir įdomių rungtynių. O mums kautis daug smagiau, kai Bastilija pilna žiūrovų, tada jaučiame dėl ko kovojame.