Praėjusį savaitgalį Tauragės krepšinio klubas susitiko su čempionato lyderiais – Šakių „Vyčiu“ ir Marijampolės „Sūduva – Mantinga“. Abejose rungtynėse favoritais buvo laikomi tauragiškių varžovai, tačiau dar penktadienį, savaitės rungtynėse, Tauragės krepšinio klubas įrodė, jog neįveikiamų nėra. Rezultatu 77 – 82 tauragiškiai šventė pergalę. Paulius Morkeliūnas rungtynėse Šakiuose įmetė 20 taškų, Mindaugas Stašys pridėjo 18. Paulius atkovojo 8 kamuolius ir atliko 5 rezultatyvius perdavimus.

Šeštadienį Tauragės krepšinio klubas susitiko su Marijampolės „Sūduva – Mantinga“, palaikomi savo sirgalių tauragiškiai nuo pirmų minučių pirmavo ir persvarą išlaikė iki rungtynių pabaigos. Rezultatu 77 – 68 įveikta Marijampolės komanda. Raidas Nacius šeštadienio rungtynėse pelnė  17 taškų, Paulius Morkeliūnas – 14. Mindaugas Stašys atidavė 5 rezultatyvius perdavimus, o Paulius Morkeliūnas atkovojo 10 kamuolių. Daugia apie praėjusį savaitgalį galite pamatyti šioje nuorodoje: https://www.youtube.com/watch?v=H8UhnNX-8zM

Sekančias rungtynes Tauragės krepšininkai žais Telšiuose, taip užbaigdami pirmąjį čempionato ratą, o šeštadienį su ta pačia Telšių komanda tauragiškiai pradės antrąjį.