Justinas ir Ernestas – broliai dvyniai, šiuo metu atstovaujantys Utenos rankinio klubą „Utena“, tačiau brolius dažnai galime pamatyti Tauragės krepšinio klubo rungtynėse, broliai ne kartą mušė būgną lemiamų klubo  rungtynių metu, dar ir dabar tiek Ernestas, tiek Justinas mintinai moka sirgalių skanduotes, todėl apie krepšinį su šiais rankininkais kalbėti visuomet smagu.

Kada susidomėjote krepšiniu?

Justinas: Sunku pasakyti, realiai nuo vaikystės, bet taip rimtai, tai nuo 13-14 metų. Mūsų geriausias draugas Matas Jogėla mus vesdavosi į kiemą pažaisti krepšinio, eidavome visi į rungtynes. Taip ir susidomėjome krepšiniu.

Kodėl pasirinkote rankinį, o ne krepšinį?

Justinas: Na nuo mažų dienų tėtis vesdavosi į rankinio treniruotes ir varžybas, nes pats tėtis sportavo rankinį, tai pat ir mama irgi buvo rankininkė, mūsų giminėje daug rankininkų, tai tiesiog  tęsiame šeimos tradicijas.

Esate broliai dvyniai, ar skiriasi jūsų palaikymas?

Ernestas: Šitoj vietoj konkurencijos tarp mūsų nėra, palaikom vienodai, pasikalbam, išsakom nuomones, padiskutuojam, bet salėje palaikom vienodai. Mūsų šeima, jei tik yra galimybė, visi kartu ateina į salę, tai aistringiausiai palaiko mama, ji turi mėgstamiausius krepšininkus, mes, vyrai, jai ne konkurentai.

Kaip vertinate Tauragės krepšinio klubo žaidimą šiuo metu?

Ernestas: Na, komanda yra visiškai pasikeitus, liko tik keletas žaidėjų iš praėjusio sezono. Aišku, žaidimas nėra geras šiuo metu, bet ir nėra labai blogas.

Justinas: Komanda truputį buksuoja, bet, manom, jog viskas susitvarkys ir grįšim į pergalių kelią.

Dabar girdisi daug vertinimų, daug kalbų, vienokių ar kitokių diskusijų, ar rezultatas turi įtakos Jūsų palaikymui?

Ernestas: Šią komandą jau palaikom ilgą laiką, esam matę ir išgyvenę visokiausius scenarijus, bet nesvarbu, komanda laimi ar pralaimi, ją palaikome taip pat ir ja tikime. Kaip sakoma, prie gero priprantama, tauragiškiai ilgą laiką buvo pripratę prie pergalių, bet reikia mokėti ir pralaimėti.

Nekyla mintis nežiūrėti, neatvykti į rungtynes?

Justinas: Esam studentai, tai ne visada pavyksta atvykti į rungtynes, bet jei rungtynes yra transliuojamos arba vyksta netoli  mūsų, tai žiūrim ir atvykstame. Tikrai nėra kilę minčių nežiūrėti ir neatvykti į rungtynes dėl pralaimėjimų, mūsų nuomone, tai būtų kvaila.

Kokie jūsų patarimai, mintys?

Ernestas: Aišku, esame gan patyrusi ekipa, tai žaidėjams patarsime išlikti komanda, žaisti gudriau, su didesniu atsidavimu ir energija. O treneriu štabui, tai tik gerų sprendimų, kantrybės ir manome, jog viskas bus gerai!

Justinas: Manau, kad patarimus turi duoti treneriai, o ne sirgaliai, žodžiu, žaiskit, o mes jau nuo vakar įsijungę Baltijos televiziją laukiam savaitės rungtynių Šakiuose.