Šį savaitgalį Tauragės krepšinio klubo laukė praėjusių metų NKL čempionų ir vicečempionų iššūkis. Dar penktadienį išvykos rungtynėse teko pripažinti Neptūno Akvaservis pranašumą rezultatu  86 – 73. Pirmoje rungtynių pusėje, atrodo, viskas klostėsi neblogai, po antrojo kėlinio Tauragės krepšininkai turėjo vieno taško persvarą, tačiau trečiajame kėlinyje varžovai persvėrė rezultatą ir tauragiškiams jų pasivyti nebepavyko. Penktadienio rungtynėse Tadas Sebežiovas  pelnė 19 taškų, Deividas Keburys – 13  ir  atkovojo 6 kamuoliu, Mindaugas Stašys ir Paulius Parachomikas atliko po 5 rezultatyvius perdavimus.

Tauragės krepšinio klubo sirgaliai nemažai vilčių dėjo į šeštadienio rungtynes su Kauno Žalgirio dubleriais, tačiau pergalės iškovoti ir šeštadienį nepavyko. Rezultatu 72 -95 pralaimėjome Kauno Žalgirio dubleriams. Tauragės krepšinio klube rezultatyviausiai žaidė Raidas Nacius, Raidas pelnė 20 taškų, o 8 kamuolius atkovojo Paulius Morkeliūnas, Paulius atidavė ir 4 rezultatyvius perdavimus. Raido Naciaus ir Vytauto Padgurecko komentarą po rungtynių galite pamatyti čia: https://www.youtube.com/watch?v=9ahEuCpHkK0&feature=youtu.be

Sekančias rungtynes Tauragės krepšinio klubas žais penktadienį Joniškyje, šeštadienį į Tauragę atvyksta Molėtų Ežerūnas, rungtynių pradžia 16 val. Bastilijos sporto komplekse.