Šis savaitgalis turėjo pradžiuginti Tauragės krepšinio aistruolius. Dar penktadienį namuose tauragiškiai susitiko su svečiais iš Minsko (Minsko Tsmoki Minsk 2), šiose rungtynėse Tauragės krepšinio klubas iškovojo užtikrintą pergalę rezultatu 92 – 67. Penktadienio rungtynėse itin sėkmingai žaidė Paulius Morkeliūnas, Paulius į varžovų krepšį įmetė 18 taškų ir atkovojo 12 kamuolių bei surinko 27 efektyvumo balus ir tapo naudingiausiu rungtynių žaidėju.  15 taškų pridėjo Aivaras Kvedaravičius, 5 rezultatyvius perdavimus atidavė Tadas Sebežiovas.

Dar vieną pergalę rezultatu 74 – 67  Tauragės krepšininkai iškovojo šeštadienį rungtynėse su turnyrinės lentelės kaimyne Jonavos Sintek – Jonava. Mindaugas Stašys (21 taškas), jis atliko ir 4 rezultatyvius perdavimus, rungtynių žaidėju ir vėl paskelbtas Paulius Morkeliūnas, Paulius įmetė 18 taškų ir buvo naudingiausias komandai, 10 kamuolių atkovojo Deividas Keburys.

Ateinantį savaitgalį Tauragės krepšinio klubas išvykoje susitiks su Klaipėdos Neptūno – Akvaservis komanda, o Bastilijos sporto komplekse šeštadienį, 16 val. tauragiškiai priims Kauno Žalgirio dublerių komandą.