1.Kaip jautiesi Tauragėje?

Jaučiuosi labai gerai, tiek treneriai, tiek vadovai, tiek senbuviai žaidėjai priėme labai puikiai, jaučiasi geras ryšys tarp visų grandžių, visi labai puikūs ir šilti žmonės.

2. Kaip manai, kokie šios komandos privalumai?

Vienas ir esminis privalumas – patirtis, žinau, jog daugeliui skamba keistai, jog daugiau nei 5 žaidėjai įkopę į ketvirtą dešimtį, bet iki jos jiems dar nemažai ir liko, o šaltą protą išlaikyt tuomet, kada labiausiai reikia būtent patirtis ir leidžia. Tai manau, jog tai privalumas.

3. Paskutinis savaitgalis – du pralaimėjimai, kas juos lėmė?

Šiai dienai žaidžiame ne pilnos sudėties trūksta Raido, Tautvydo tas atsiliepia rungtynių metu, tiek pirmose rungtynėse su Palanga, tiek su Perlo komanda pritrūko žaidėjų, kurie leistų palaikyti vienodą tempą visų rungtynių metu. Šiai dienai tas labiausiai kiša koją. Tikimės, jog Raidas šį savaitgalį jau galės padėti komandai.

4. Kokią įtaką tie pralaimėjimai gali turėti komandai?

O jūs labai skubate kalbėti apie įtaką, kol kas sunku spręsti, sezonas dar tik prasidėjo ir viskas dar tikrai gali pakrypti į kitą pusę, mes, kaip jau ir sakiau, esame patyrę ir patikėkite kol kas tai nieko nereiškia, aišku reikia daryti išvadas, gerinti žaidimą, bet vis tik tai dar tik pradžia.

5. Kaip manai, kokios bus rungtynės su Gargždais ir su KTU, ką svarbiausia akcentuoti?

Tiek Gargždų, tiek KTU komandos šiai dienai demonstruoja gerą sportinę formą pirmiausia reikia gerai padirbėti gynyboje pradėti nuo jos, o gerai apsigynus rasim būdų ir užpulti. Norėtųsi paprašyti sirgalių, kad ateitų palaikyti Tauragės krepšinio komandos, nes mums tai yra tarsi šeštas žaidėjas, kuris padeda sunkiais momentais atsitiesti ir pasiekti pergales, laukiam pilnos Bastilijos šeštadienio rungtynėse

6. Kad jau prakalbom apie sirgalius, kaip vertini atmosferą rungtynių metu Tauragėje?

Tiesą sakant, aš Bastiliją prisimenu daug triukšmingesnę, gal ne tik komandai, bet ir sirgaliams reikia įsibėgėti. Tikrai visus kviečiu ateiti palaikyti mus jau šeštadienį, visiems kartu bus lengviau pasiekti pergalių Tauragei.