Penktadienį Tauragės krepšinio klubas pradėjo sezoną rungtynėse Mažeikiuose su vietos „Erelių“ komanda. Pirmąjį kėlinį mūsų komanda nusileido mažeikiškiams rezultatu 31 -16 ir nors vėliau net keletą kartą tauragiškiai buvo panaikinę skirtumą, taiklūs tolimi Mažeikių komandos metimai juos vėl išvesdavo į priekį, tik rungtynių gale Tauragės krepšinio klubui pavyko priartėti, ketvirtąjį kėlinį laimėję rezultatu 19 -29, rungtynes pralaimėjome 90 – 85. Rezultatyviausiai Tauragės krepšinio klubo gretose žaidė Raidas Nacius – 17 taškų, Mindaugas Stašys pridėjo 15, Tauragės krepšinio klubo įžaidėjas atliko net 9 rezultatyvius perdavimus.
Šeštadienį Tauragės krepšinio klubas susitiko su Šilutės komanda, palaikomi savo aistruolių tauragiškiai net 21 taško persvara įveikė svečius iš Šilutės. Paulius Morkeliūnas ir Deividas Keburys šiose rungtynėse pelnė po 17 taškų, Mindaugas Stašys atliko 6 rezultatyvius perdavimus ir atkovojo 8 kamuolius. Rungtynių žaidėju išrinktas Liudas Radavičius, Liudas pelnė 16 taškų, atliko 3 rezultatyvius perdavimus ir atkovojo 7 kamuolius.
Kitą penktadienį Tauragės krepšinio klubas namuose žais su Palangos „Kuršių“ komanda, o šeštadienį išvykoje susitiks su Vilniaus „Perlu“.