Visą savaitgalį Tauragės Bastilijos sporto komplekse vykęs septintasis Vytauto Bučnio atminimo taurės turnyras baigėsi Klaipėdos „Neptūno – Akvaservis“ pergale finale prieš Jonavos „Sintek – Jonava“. Tauragės krepšinio klubas, iškovojęs nugalėtojų taurę praėjusiais metais, šiais metais liko treti. Vyriausiojo trenerio Edvardo Žemgulio nuomone, šis turnyras, puiki galimybė pasitreniruoti prieš artėjantį sezoną, o rezultatų nereikia sureikšminti, nes kiekviena komanda sprendžiasi jiems aktualius klausimus, apie tikrą komandų pajėgumą spręsti dar gana anksti.
Penktadienį prasidėjusiame turnyre pirmieji dėl patekimo į finalo susikovė Jonavos „Sintek – Jonava“ ir Šilutės „Šilutė“, permainingose rungtynėse rezultatu 75 -80, pergalę iškovojo Jonavos krepšininkai, o Tauragės krepšinio klubas dėl patekimo į finalą turėjo pripažinti praėjusių metų NKL čempionų pranašumą rezultatu 57 -69.
Įdomaus krepšinio ir atkaklios kovos netrūko ir šeštadienį, Tauragės krepšinio klubas tik paskutinėmis minutėmis rezultatu 61 – 58 įveikė Šilutės „Šilutę“. Rungtynėse dėl trečios vietos tauragiškių gretose nesulaikomas buvo Tauragės klubo naujokas Mindaugas Stašys, būtent jis į šilutiškių krepšį įmetė 25 taškus, patikimai žaidė ir praėjusių metų komandos lyderis Paulius Morkeliūnas, pastarasis pelnė 10 taškų, atkovojo 12 kamuolių.
Finalinės rungtynės tarp Klaipėdos ir Jonavos komandų, vainikavusios visą turnyrą, baigėsi rezultatu 73:64, pereinamąją Vytauto Bučnio atminimo taurės turnyro taurę šį kartą išsivežė Klaipėdos komanda.
Nacionalinės krepšinio lygos naujasis sezonas prasidės spalio 5 dieną, Tauragės krepšinio klubas pirmąsias rungtynes žais su Mažeikių „Ereliais“ išvykoje, o spalio 6 dieną Tauragės Bastilijos sporto komplekse tauragiškiai susitiks su Šilutės „Šilute“.