Praėjusį sezoną debiutavę Nacionalinėje krepšinio lygoje Tauragės krepšininkai jau kuris laikas ruošiasi antrajam klubo istorijoje Nacionalinės krepšinio lygos sezonui.

Tauragės krepšininkus kaip ir pernai treniruos tas pats trenerių duetas Edvardas Žemgulis ir buvęs ilgametis klubo krepšininkas Vytautas Padgureckas. Spalio mėnesį prasidesiančiam sezonui treneriai ruošėsi visą vasarą, Vytauto Padgureckop teigimu, sezonas baigiasi sirgaliams, treneriai ir komandos vadovybė apie naują sezoną pradeda galvoti, pasibaigus paskutinėms rungtynėms. Šiais metais klube nebeišvysime keletos krepšininkų, po praėjusio sezono klubas atsisveikino su vidurio puolėju Roku Čepanoniu, klubui šiais metais taip pat  neatsovaus ir Rytis Pipiras bei  Tadas Sebežiovas. Pasak trenerio Edvardo Žemgulio, ne su visais šiais krepšininkais buvo atsisveikinta klubo iniciatyva, tačiau, ką daryti pasibaigus sezonui, sprendžia kiekvienas asmeniškai, o klubas gerbia žaidėjų apsisprendimą.

Kaip vieną svarbiausių vasaros tikslų treneris Edvardas Žemgulis įvardino siekį išlaikyti Paulių Morkeliūną. Po ilgų svarstymų vienas  naudingiausių komandos krepšininkų ir toliau atstovaus Tauragei. Komandos sudėtyje ateinančiame sezone išvysime komandos kapitoną Paulių Parachomiką, 36 metų krepšininkas šiuo metu sportuoja indvidualiai, o paklaustas apie dar vieną sezoną teigė, jog jaučiasi puikiai ir džiaugiasi galėsiantis padėti komandai, kurioje praleido paskutinius 4 savo karjeros metus. Komandoje lieka ir lengvojo krašto pozicijoje rungtyniaujantis šilališkis Liudas Valantinas. Praėjusį sezoną komandą persekiojo traumos, klubo gerbėjai puikiai pamena, jog Tauragės sirgalių numylėtinis Tautvydas Žioba dėl sunkios traumos nespėjo pradėti sezono, o Liudas Radavičius dėl trūkusios Achilo sausgyslės jo net neįpusėjo.  Trenerio asistentas Vytautas Padgureckas džiaugiasi, jog į komandos sudėtį grįžta abu krepšininkai. Pakalbintas Tautvydas Žioba, neslėpė, jog su nekantrumu laukia treniruočių, tiesa, šiuo metu jis pilnu krūviu dar nesportuos, tačiau pasiruošimą sezonui pradės kartu su komanda. Liudo Radavičiaus situacija kiek kitokia, jis jau senokai sportuoja ir jaučiasi puikiai, tad prie komandos prisijungs visiškai išsigydęs traumą. Komandoje lieka ir Aivaras Kvedaravičius, 183 cm. ūgio krepšininkas vidutiniškai pelnydavo po 10 taškų ir atlikdavo po 3 rezultatyvius perdavimus.

 

Tauragės krepšinio klubas pasipildė naujokais, Tauragės komandos gretose išvysime ir praėjusių metų NKL čempioną, įžaidėją – Mindaugą Stašį. 180 cm. ūgio krepšininkas ne vienerius metus vilkėjo Klaipėdos „Neptūno – Akvaservis“ komandos marškinėlius, pats krepšininkas nedaugžodžiauja, pasak jo, nėra lengva pakeisti komandą, tačiau Tauragės klubas – komanda su kuria ir pernai niekam nebuvo lengva, o rungtynių metu atmosfera Tauragėje išties puiki, tad jis tikisi nenuvilti Tauragės komandos trenerių štabo ir sirgalių, o viską parodys prasidėjęs sezonas. Sunkiojo krašto pozicijoje rungtyniaus Deividas Keburys. 201 cm. ūgio krepšininkas, praėjusį sezoną pradėjo Klaipėdos „Neptūno – Akvaservis“ sudėtyje, vėliau persikėlė į Telšius. Per rungtynes, krepšininkas vidutiniškai pelnydavo po 10 taškų ir atkovodavo po 5 kamuolius. Prie komandos paskutinis prisijungė puolėjas Raidas Nacius, 27 metų LKL patirties turintis krepšininkaspraėjsuį sezoną taip pat rungtyniavo „Neptūno – Akvaservis“ komandoje, tačiau vėliau jis išvyko rungtyniauti į Prancūziją. Nuo praėjusio savaitgalio Raidas kartu su komanda treniruojasi Tauragėje.  Trenerio Edvardo Žemgulio nuomone, kol kas apie tikslus ir komandos pajėgumą sunku spręsti „žiūrėsim, kaip į žaidimą įsilies ne tik naujokai, bet ir po traumų grįžę žaidėjai, komandos komplektacija artėja į pabaigą, tačiau  iki galo ji nėra pilna, praėjusiais metais komandos sudėtyje buvęs jaunimas jau baigė mokyklas ir paliko Tauragę, tad šiuo klausimu dar dirbame, mažų miestelių bėda ta, kad jaunimas užauga ir išvažiuoja studijuoti, bet su jaunimu bendraujame, tad šio klausimo plačiau nekomentuosiu, iki sezono laiko dar yra.“